02 KASPROWICZ 01 kopia2

LINK FIRMA

Firma Kasprowicz - producent czyściwa przemysłowego

Firma Kasprowicz i Spółka Sp. z o.o. została założona w 1991 roku.

W obecnej chwili jest jedną z największych w Polsce firm produkującą z powodzeniem czyściwa bawełniane najwyższej jakości. 
Firma zajmuje się także handlem odzieżą używaną oraz przetwórstwem i utylizacją wszelkich tekstylnych odpadów.

Nasze bogate doświadczenie oraz wiedza z zakresu sortowania bawełny i produkcji czyściw, zapewniają o wysokiej jakości naszych usług.
Jesteśmy największym na Dolnym Śląsku i jednym z największych w Polsce producentem i dostawcą czyściw bawełnianych .

Wśród naszych klientów są znaczące firmy w całym kraju z dziedziny motoryzacji, producenci materiałów budowlanych, drukarnie, warsztaty, producenci maszyn i inni. Ponadto eksportujemy nasze wyroby do krajów UE (Niemcy, Szwecja, Dania, Belgia, Chorwacja, Francja, Holandia, Słowenia, Słowacja, Grecja) oraz do krajów spoza UE (Rosja, Białoruś). 

Wytwarzamy także półfabrykaty do produkcji tzw. Szarpanki oraz filców i watolin na bazie odzieży używanej oraz odpadów tekstylnych takich jak ścinki, materiały tapicerskie czy niepełnowartościowe materiały krawieckie , specjalizujemy się w wyrobach z jeansu oraz dzianiny wełnianej , bawełnianej, akrylowej i poliestrowej.

Kondycja firmy z roku na rok jest coraz lepsza. Obecnie zatrudniamy 90 osób. Miesięczna ilość produkowanego czyściwa wynosi ok. 250 tysięcy kilogramów, a pozostałych naszych wyrobów ok. 300 tysięcy kilogramów.